Сьогодні сота річниця запуску виробництва революційного Ford Model TT

Ford Model-TT 1917

ford_logoСьогодні сота річниця запуску виробництва революційного Ford Model TT – автомобіля, що започаткував стиль сучасних фургонів

 КЕЛЬН, Німеччина, 27 липня 2017 року. Усі чули про Ford Model T – культовий автомобіль, що має історію світового успіху. А про Model TT? Незважаючи на те, що Model TT є менш відомим авто, він також вплинув на історію як попередник сучасного фургону та пікапу, зокрема й на сьогоденний Transit.

Ford Transit Custom 2017
Ford Transit Custom 2017
  • Саме 100 років тому компанія Ford почала виробництво першого комерційного автомобіля – Ford Model TT
  • Оснований на культовому Model T 1-тонний Model TT був довшим, більш потужним та мав місце для двох
  • Сьогодні компанія виробляє ряд комерційних автомобілів, які користуються найбільшим попитом у Європі
Ford Ranger 2016
Ford Ranger 2016

Сьогодні виповнюється 100 років від дня запуску виробництва Model TT. Саме Model TT був першим виготовленим на замовлення 1-тонним фургоном.

Власники мали змогу перевстановлювати шасі з вантажною платформою для транспортування будь-якого вантажу – від поштових листів до каністр із пальним.

Хоча запуск виробництва відбувся в США, багато автомобілів було вироблено в Європі (Манчестер, Великобританія).

Ford Transit

Фургон Model TT був довшим, більш потужним за Model T і мав кабіну, що вміщувала водія та одного пасажира. Двигун запускався за допомогою пускової рукоятки, що розташовувалася попереду двигуна.

Для більш плавної їзди покупці могли обирати сучасні наповнені повітрям задні шини замість коліс з литої гуми.

Сьогодні Ford пропонує ряд комерційних автомобілів, які користуються найбільшим попитом у Європі: Transit, Transit Custom, Transit Connect, Transit Courier і пікап Ranger. *

«Це надзвичайно, що в деякій мірі сьогоденні фургони дуже відрізняються від Model TT, але вони якісно відпрацьовують своє завдання так, як і 100 років тому, забезпечуючи гнучкі засоби втримання бізнесу на ходу», – каже Ганс Шеп (Hans Schep), генеральний директор відділу комерційних автомобілів компанії Ford of Europe.


* Дані з реалізації за 2016 рік. Компанія Ford of Europe звітує про свої продажі на основних європейських ринках, де вона представлена національними дистриб’юторськими мережами. Це ринки таких країн: Австрія, Бельгія, Британія, Чехія, Данія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Греція, Угорщина, Ірландія, Італія, Нідерланди, Норвегія, Польща, Португалія, Іспанія, Румунія, Швеція та Швейцарія.

Читать еще...

Оставьте комментарий