Електроера Jaguar

2018 Jaguar I-Pace-1


Бренд Jaguar взяв курс на електрифікацію. 1 березня 2018 року о 20:00 за київським часом відбудеться пряма трансляція зі світової прем’єри абсолютно нового електрокару Jaguar I-PACE. Трансляція відбуватиметься на сайті jaguar.ua. 8 березня 2018 року перший серійний електричний автомобіль Jaguar I-PACE буде офіційно представлено на Женевському автосалоні , а в Україні автомобіль з’явиться у продажу вже у третьому кварталі* цього року.

Для того, щоб цей автомобіль був довершеним і максимально комфортним, Jaguar вже вдруге прийматиме участь у Formula E. Спеціально для цих перегонів електричних автомобілів Jaguar створив свій електроболід Jaguar I-TYPE. Цей автомобіль є втіленням усіх найкращих досягнень у проектуванні електрокарів Jaguar Land Rover. До того ж, усі досліди перегонів втілюються у покращенні технології, які використовуються при створенні серійного електричного спортивного кросовера Jaguar I-PACE. Саме I-PACE стане першим електричним автомобілем в Україні у своєму сегменті, який зможе запропонувати клієнтам офіційний сервіс та підтримку у 5 містах, де представлені офіційні дилери та сервіс-партнери Jaguar – Київ, Одеса, Дніпро, Харків та Львів.**

Для підтримки своїх намірів із розвитку електрифікації Jaguar Land Rover повністю оновлює свою дилерську мережу у всьому світі. Саме тому було розроблено новий концепт дилерських центрів ARCH CI. В Україні оновлення мережі було започатковано офіційним імпортером Jaguar Land Rover в Україні компанією «Віннер Імпортс Україна, Лтд» під час закладення фундаменту нового дилерського центру на Бориспільській трасі 15 листопада 2016 року. Нова концепція «арочного» дизайну дилерських центрів буде представлена у всіх дилерських центрах Jaguar Land Rover в Україні до кінця 2018 року, адже наразі йде активне будівництво нових шоурумів у найбільших містах України.

2018 Jaguar I-Pace-1

Концептуальний Jaguar I-PACE сьогодні це:

  • Розумний 5-місний спортивний автомобіль
  • Середньорозмірний кросовер
  • Електрокар із видатними динамічними характеристиками
  • Унікальний дизайн екстер’єру та інтер’єру
  • Автомобіль з надсучасними мультимедіа технологіями

Модель буде оснащена інтелектуальною системою повного приводу, літій-іонним акумулятором потужністю 90 кВт, що швидко та легко заряджається до 80% всього за 90 хвилин, а відстань подолання до повної розрядки батареї складає 545 км. Jaguar I-PACE буде доступний у двох комплектаціях із електродвигунами, що видаватимуть потужність у 320 к. с. та 400 к. с., та розганятиметься до 100 км/год всього за 5,8 та 4,2 секунди відповідно. Максимальна швидкість, яку зможе розвинути електрокар – 200 км/год. Компактні та легкі електродвигуни видаватимуть 700 Нм крутного моменту, а повний привід забезпечить стабільність за будь-яких дорожніх умов.

Jaguar I-PACE стане першим кросовером із електричним двигуном від Jaguar. 6 вересня 2017 року офіційна дилерська мережа Jaguar в Україні розпочала прийом бронювань попередніх замовлень на Jaguar I-PACE, що надійде у серійне виробництво за концептом виробника. Потенційні клієнти на абсолютно новий Jaguar I-PACE мають змогу підтвердити свої наміри придбання забезпечувальним платежем*** та забронювати автомобіль, щоб стати власником одного із перших Jaguar I-PACE, які вже зовсім скоро з’являться на території України. На даний момент неможливо розрахувати точну вартість автомобіля, надати повну та 09 ЛЮТОГО 2018 РОКУ

точну інформацію про комплектацію, всі технічні характеристики, умови експлуатації, гарантійні умови, строки поставки нового автомобіля Jaguar I-PACE. Деталі про серійний автомобіль будуть доступні одразу після офіційної презентації автомобіля.

2018 Jaguar I-Pace-1

Lister готовит еще один спорткар на базе Jaguar
Первый гоночный Jaguar GT за последние 50 лет
Новый Jaguar XJ станет «чем-то особенным»

Читать еще...

Оставьте комментарий