Продажі Panamera збільшились на 73%, Macan — лідер за обсягом продажів

Світова прем’єра нових моделей Panamera та 911

Porsche logoПродажі Porsche за підсумками трьох кварталів збільшилися на чотири відсотки

Штутгарт. Тенденція зростання триває: після дев’яти місяців 2017 року компанія Porsche AG на чотири відсотки перевершила високі показники минулого року, передавши клієнтам по всьому світу 185 898 автомобілів. Важливий внесок у цей успіх зробила нова Panamera: обсяги продажів чотирьохдверного спорткара збільшились на 73% та склали більше 19 000 автомобілів.

Найбільшу долю продажів забезпечив модельний ряд Porsche Macan: клієнтам передано понад 73 000 автомобілів; зростання склало три відсотки. Традиційно, великим попитом користувався Cayenne: продано більше 49 000 автомобілів другого покоління (мінус 3%), незважаючи на прем’єру нового покоління позашляховика наприкінці серпня.

Найбільшим ринком збуту для виробника спортивних автомобілів зі Штутгарту, як і раніше, залишився Китай, де клієнтам було передано понад 54 000 автомобілів, за ним слідує ринок США із обсягом продажів понад 41 000 автомобілів.

«Ми налаштовані оптимістично та сподіваємося, що у 2017 році перевершимо високі показники минулого року. Цим ми зобов’язані найбільш привабливій продуктовій лінійці, яка коли-небудь була у Porsche», — говорить Детлев фон Платен, член правління, відповідальний за збут і маркетинг Porsche AG. «Нова Panamera повністю відповідає високим сподіванням і виправдовує нашу стратегію продукту з гібридною версією в якості топ-моделі», — підкреслив фон Платен. «На даний момент кожна четверта Panamera, що продається у світі, — це гібрид. А зараз ми набираємо обертів з новим Cayenne».

У Китаї Porsche не тільки має двозначні цифри зростання (плюс 10%); на ринку, де переважають продажі SUV-моделей, набувають популярності двохдверні спорткари. Щоб якомога більше клієнтів могли насолодитися незвичайними відчуттями від водіння, у Шанхаї відкривається новий центр Porsche Experience.

У Європі за перші три квартали поточного року компанією Porsche було продано 60 838 автомобілів (плюс 4%). На німецькому ринку клієнтам було передано 21 880 автомобілів, що майже повторює високий рівень минулого року. У США Porsche теж продовжує впевнено йти курсом успіху — 41 237 проданих автомобілів (плюс 2%).

Фотоматеріали доступні на новинному порталі Porsche Newsroom (http://newsroom.porsche.de) і для акредитованих журналістів в базі даних Porsche для преси (https://presse.porsche.de).

Читать еще...

Оставьте комментарий