Нова послуга корпорації «УкрАВТО» на ринку автомобілів з пробігом – «АвтоХІТ».


Корпорація «УкрАВТО», в рамках найдравовішої автоподії 2016 року – Столичного Автошоу – заявляє про початок діяльності з продажу автомобілів з пробігом під егідою «АвтоХІТ».

Корпорацією «УкрАвто», як лідером ринку нових автомобілів, створено нову компанію «Юніверсал Моторз Груп», що пропонує послуги на ринку автомобілів з пробігом.

Компанія ставить собі за мету створення цивілізованого ринку вживаних автомобілів; ринок, де працюють зрозумілі та законні відносини між Продавцем та Покупцем.

Нова законодавча база, що діє з недавнього часу, дає змогу розкрити потенціал ринку автомобілів з пробігом та привести торгівлю до сучасних та комфортних салонів, що є новим етапом в розвитку автомобільного бізнесу в країні.


Для досягнення своєї мети компанія зосереджується на таких напрямках:

  • Якісний товар – автомобілі, що законно придбані, вільні від застав та судових заборон, мають прозору історію експлуатації, технічно справні та належать компанії.
    Джерела формування пропозиції АвтоХІТ: клієнтська база Корпорації «УкрАВТО», що налічує більше 1-го мільйона активних контактів; пропозиції від найбільших корпоративних автопарків-партнерів УкрАВТО (AVIS, ALD Automotive та інші); парк службового транспорту підприємств Корпорації «УкрАВТО» та автомобілі з парків тест-драйву.
  • Надання послуг післяпродажної підтримки з можливістю повернення, обміну та сервісного обслуговування автомобілів.
    Протягом 14 діб з моменту купівлі автомобіля з пробігом АвтоХІТ надає право покупцеві повернути або обміняти придбаний авто. Такий пункт міститься у стандартних Договорах купівлі-продажу. До кінця року клієнтам АвтоХІТ будуть запропоновані пакети асистансу та бонусні програми.
  • Центри обслуговування – до кінця року заплановане відкриття сервісних центрів з зоною комфортного обслуговування клієнтів в найбільших містах України.
  • Персонал – консультанти з багаторічним досвідом, які швидко та якісно запропонують необхідну послугу.

* Довідка про компанію:
Під егідою АвтоХІТ здійснює діяльність товариство з обмеженою відповідальністю «Юніверсал Моторз Груп», засноване Корпорацією УкрАВТО в 2015 р Місією ТОВ «Юніверсал Моторз Груп» є формування цивілізованих умов функціонування ринку трейд-ін для автомобілів з пробігом.

Тел. +38(044)2013304
www.avto-hit.com.ua
Страница на Facebook

Читать еще...

Оставьте комментарий