BMW Alpina B5. Розкiшний виконавець та справжнiй бiзнес-атлет

2021 BMW Alpina B5

BMW Alpina B5 представляє прекрасний баланс продуктивності, ексклюзивності та розкоші в новому сучасному дизайні

Приголомшлива продуктивнiсть

Двигун V8 об’ємом 4,4 літра з двоступеневою зарядкою забезпечує вражаючу потужність 457 кВт (621 к.с.) і максимальний крутний момент 800 Нм при швидкості всього 2000 об/хв. BMW Alpina B5 вражає швидкою лінійної реакцією дросельної заслінки і подачею потужності на вимогу у всьому діапазоні оборотів.

Вражаючі характеристики: седан BMW Alpina B5 розганяється з 0 до 100 км/год за 3,4 секунди, а Touring – за 3,6 секунди. З максимальною швидкістю 330 км/год (швидкість 322 км/год (200 миль на годину)) BMW Alpina B5 є однією з найшвидших у своєму роді.

2021 BMW Alpina B5

Атлетичний та ексклюзивний

Новий дизайн та аеродинамічні елементи Alpina підкреслюють чисту і точну мову дизайну 5-ї серії, поєднуючи більш динамічний зовнішній вигляд з бізнес-функціональністю. Великі повітрозабірники в передньому фартусі підвищують ефективність охолодження і підкреслюють робочі характеристики двигуна.

Рiвень розвитку

Широкий асортимент базової комплектації, включаючи комфортні сидіння, акустичну систему HiFi, а також тюнер DAB, забезпечують максимальний комфорт для водія і пасажирів.

Провідні навігаційні, комунікаційні та інформаційно-розважальні системи BMW, а також система допомоги при парковці вже включені до базової комплектації.

2021 BMW Alpina B5

Екскюзивнi деталi

Фiрмовий стиль Alpina

Кожен автомобіль BMW Alpina оснащений індивідуальною табличкою з номером збірки в конкретній моделі.

Високi технологiї

Нещодавно розроблена інтерактивна конфігурація дисплея, яка поєднує в собі центральний дисплей управління та цифрову панель приладів Alpina, відрізняється високою чіткістю мови проектування і налаштованим видами.

2021 BMW Alpina B5

Неперевершений дотик

Спортивне кермо Alpina, з ручною обробкою з високоякісної шкіри LAVALINA з фірмовою синьою/зеленою стрічкою, забезпечує зручний обхват.

Деталi Aplina

Класичні деталі Alpina, такі як дверні пороги Alpina, створюють стильні акценти.

2021 BMW Alpina B5

Iдеальна форма

Спортивна вихлопна система Alpina з двома здвоєними вихлопними трубами прекрасно вписується в контури заднього фартуха Alpina і відповідає за чудовий саундтрек V8.

Мануфактура

Майстри автомобільного шедевра Alpina можуть виконати індивідуальний дизайн інтер’єру до найдрібніших деталей відповідно до побажань клієнта.

Нескінченні варіанти шкіряної оббивки LAVALINA оброблені натуральним матеріалом найвищої якості, який використовується в автомобільній промисловості. Знавці особливо цінують комфорт і кліматичні якості цієї особливої шкіри.

2021 BMW Alpina B5

Зробленi на замовлення колеса i шини

Ковані колеса Alpina CLASSIC 20″ з традиційним дизайном з 20 спицями та кришками маточини колеса – справжня ексклюзивна риса автомоблія.

У співпраці з експертами з шин Pirelli розміри шин були ретельно підібрані відповідно до вимог BMW Alpina B5. ALP з маркуванням Pirelli P Zero забезпечує максимальне зчеплення на будь-якому дорожньому покритті і використовує матеріали, зарезервовані для програми шин з надвисокими характеристиками.

2021 BMW Alpina B5

Гальмівна система Alpina, що складається з чотирьох поршневих фіксованих гальмівних супортів з гальмівними дисками діаметром 395 мм на передній осі і плаваючих гальмівних супортів з гальмівними дисками діаметром 398 мм на задній осі, забезпечує відмінні гальмівні характеристики.

Alpina – виробник ексклюзивного автомобiля

Букхард Бовензіпен заснував автомобільну мануфактуру Alpina Burkard Bovensiepen KG в 1965 році. З тих пір Бухлое є будинком найвідоміших автомобілів у світі на основі моделей BMW, розроблених і зроблених незалежним сімейним бізнесом у співпраці з BMW.

2021 BMW Alpina B5

Це тісне партнерство формує основу для подальшого успіху бренду Alpina: індивідуальні автомобілі виробляються з великою любов’ю до деталей і технічної витонченості, що водночас відповідає високим стандартам якості і безпеки серійного виробництва.

З 1983 року Alpina офіційно зареєстрована як виробник автомобілів.

Елегантне применшення є основою філософії бренду Alpina, яка проявляється в інтер’єрі з акцентом на комфорт, ходові характеристики вище середнього і стриманий спортивний зовнішній вигляд.

Автомобілі BMW Alpina регулярно викликали сенсації, як на дорозі, так і на гоночній трасі – це результат чудової модельної історії.

2021 BMW Alpina B5

Засновник компанії Букхард Бовензіпен управляє компанією разом зі своїми синами Андреасом і Флоріаном.

Нова процедура випробування (WLTP)

Заявлені витрата палива і викиди CO2 вимірюються відповідно до Регламенту ЄС 715/2007 у відповідному варіанті. З 1 вересня 2018 року – Всесвітня процедура випробувань лёгкогрузових транспортних засобів (WLTP) замінила новий європейський цикл водіння (NEDC).

2021 BMW Alpina B5

Незалежно від застосовуваної процедури випробувань, в даний час все ще обов’язково вказувати споживання палива і викидів CO2 відповідно до NEDC, отже, заявлені значення визначаються на основі процедури тестування WLTP і перетворюються в NEDC для цілей порівняння.

У Вашій країні податки на транспортні засоби або інші мита можуть грунтуватися на даних про витрату палива і викидів CO2, які відрізняються від заявлених тут. Надання додаткової витрати палива і викидів CO2, визначених відповідно до WLTP, в даний час є добровільним до моменту, коли їх положення стає обов’язковим згідно із законом.

2021 BMW Alpina B5

Новая BMW Alpina D3 S
Alpina XB7. 612 лошадиных сил за $ 141 300
Alpina B3. Самая мощная BMW 3-Series

Читать еще...

Оставьте комментарий