Ексклюзивний новий Ford Ranger Thunder — втілення виразного стилю та надзвичайних характеристик

2020 Ford Ranger Thunder

Новий Ford Ranger Thunder вражатиме своїм стилем та вдосконаленими характеристиками. Пікап, який найкраще продається в Європі*, почнуть доставляти наприкінці літа

У всій Європі буде продано лише 4 500 автомобілів Ford Ranger Thunder. Модель у стандартній комплектації наділена ексклюзивними елементами дизайну інтер’єру та екстер’єру, а також практичними опціями.

Власники Ford Ranger отримають стильний автомобіль, що вирізняється буксирувальними можливостями і в якому можна подорожувати з комфортом, завантаживши все необхідне.

2020 Ford Ranger Thunder

Окрім 2-літрового дизельного двигуна Ford EcoBlue із подвійним турбонаддувом потужністю 213 к. с. та 500 Н м крутного моменту Ranger Thunder у стандартній комплектації також оснащено 10-ступеневою автоматичною коробкою передач для плавного перемикання та стійкого руху звичайними дорогами та бездоріжжям.

2020 Ford Ranger Thunder

Під час створення Ranger Thunder за основу було взято серію Ranger Wildtrak, а отже нова модель поєднує у собі надзвичайні характеристики, оптимізовані вантажні можливості та стійкий повний привід.

2020 Ford Ranger Thunder

«Завдяки гострим формам новий Ranger Thunder пасуватиме покупцям, які не бояться, що їх помітять. Автомобіль впевнено виділятиметься як на звичайних дорогах, так і на бездоріжжі, — заявив Ганс Шеп (Hans Shep), головний менеджер з підрозділу комерційних авто Ford of Europe. — Функціональне, зручне та стильне доповнення лінії автомобілів, які найкраще продаються у Європі, вражає не лише впевненістю та різноманітними функціями, але й харизмою».

2020 Ford Ranger Thunder

Кроссовер Ford Puma ST. Первые изображения
Ford планирует вернуть на рынок имя Maverick
Ford Ranger получил серьезный внедорожный пакет

Оставьте комментарий