Фінальні зимові випробування BMW iX на мисі Нордкап

2020 BMW iX

 Новий технологічний флагман BMW Group завершує інтенсивну програму перевірок систем приводу і підвіски, електродвигунів, зарядних пристроїв та високовольтних акумуляторних батарей. Масштабне випробування в екстремально холодних умовах.

Процес серійної розробки BMW iX слідує графіку.  Після презентації остаточного дизайну BMW iX на діджитал-виставці #NEXTGen 2020 в Мюнхені, прототипи нового технологічного флагмана готові до фінальних зимових випробувань на півночі Скандинавії.

Тестування на витривалість, які проводяться в екстремальних погодних умовах за полярним колом, дозволяють точно налаштувати системи приводу і підвіски.  Крім того, електродвигуни, система повного приводу, а також технологія заряджання, високовольтні акумуляторні батареї та система термостату піддаються жорстким випробуванням при морозі.

2020 BMW iX

Маршрути тест-драйвів прототипів BMW iX включають найпівнічніші регіони Європи.  На безлюдних дорогах фінської Лапландії та мису Нордкап на норвезькому острові Магера — саме в цих місцях як технологія BMW eDrive п’ятого покоління, так і системи управління підвіскою повинні підтвердити свою функціональність і надійність в особливо складних дорожніх і погодних умовах.

2020 BMW iX

При цьому інженери насамперед оцінюють взаємодію між системами приводу і підвіски на дорожніх покриттях з низьким коефіцієнтом тертя.  Незахищені траси, обмерзлі дороги і крижані поверхні на околицях полярного кола створюють ідеальні умови для точної координації системи управління двигуном, електричного повного приводу і систем управління підвіскою.

2020 BMW iX

BMW iX — це перша модель, що створена на новій модульній, масштабованій концепції майбутнього виробництва BMW Group.  Автомобіль створювався для суто електричної мобільності, але завдяки новітній технології BMW eDrive, інтелектуальній полегшеній конструкції і оптимізованим аеродинамічним характеристикам, він встановлює нові стандарти в конкурентному середовищі розкішних SAV-автомобілів (англ. Sports Activity Vehicle).

2020 BMW iX

Згідно з поточними розрахунками, взаємодія двох електродвигунів виробляє максимальну вихідну потужність в понад 370 кВт/500 к.с.  Невід’ємною частиною випробування на мисі Нордкап є також остаточне налаштування інтелектуальної системи повного приводу BMW xDrive й адаптивного регулювання моменту відхилення, що оптимізовує ефективність і стабільність автомобіля.  Метою розробки є досягнення надзвичайно низького енергоспоживання менше 21 кВтг на 100 км у випробувальному циклі WLTP і неймовірного запасу ходу більше 600 км (також у WLTP) — нетипові для цього класу значення.

2020 BMW iX

Під час зимових тестувань компоненти BMW eDrive Technology стикаються з особливими викликами. Високовольтні акумуляторні батареї та технологія заряджання проходять польові випробування при екстремально низьких температурах зовнішнього повітря для повсякденного використання взимку.  Так само дисплеї, що інформують про рівень заряду, запас ходу та робочий стан, а також система термостату, яка постійно забезпечує оптимальну робочу температуру системи приводу і високовольтних батарей, демонструють свою стійкість до екстремальних морозів.

2020 BMW iX

Складна програма випробувань передбачає, що прототипи BMW iX за найкоротші терміни мають витримати те саме, що і майбутні серійні моделі протягом всього життєвого циклу.  Оцінка результатів всіх випробувань і відповідна точна настройка всіх компонентів приводу і підвіски BMW iX в найближчі місяці прокладуть шлях до початку нової ери задоволення за кермом.

2020 BMW iX

ВИКИДИ CO2 ТА ЕНЕРГОСПОЖИВАННЯ

Енергоспоживання (у змішаному циклі): <21 кВтг/100 км у випробувальному циклі WLTP*;  викиди CO2 (у змішаному циклі): 0 г/км.

  *Дані про ходові якості, енергоспоживання і запас ходу є попередніми і засновані на прогнозах

2020 BMW iX

BMW i4 откроет серию из шести новых электромобилей
BMW Україна представляє нові BMW M5 і BMW M5 Competition.
Как исправить громадные «ноздри» современных BMW

Оставьте комментарий