FORD EUROPE РОБИТЬ СТАВКУ НА ЕЛЕКТРОМОБІЛІ

ЕЛЕКТРОМОБІЛІ FORD. FORD EUROPE РОБИТЬ СТАВКУ НА ЕЛЕКТРОМОБІЛІ НА ШЛЯХУ ДО СТАЛОГО ПРИБУТКУ. РОЗПОЧАТО МОДЕРНІЗАЦІЮ ЗАВОДУ В КЕЛЬНІ ВАРТІСТЮ 1 МІЛЬЯРД ДОЛАРІВ

ЕЛЕКТРОМОБІЛІ FORD. Компанія Ford оголосила, що до середини 2026 року усі легкові автомобілі Ford у Європі працюватимуть з нульовим рівнем викидів і матимуть повністю електричний або гібридний привод, і що перехід на повністю електричний привод планується до 2030 року.

Аналогічно, усі комерційні автомобілі Ford до 2024 року також матимуть нульовий рівень викидів і повністю електричний або гібридний привод; очікується, що до 2030 року дві третини усіх проданих комерційних автомобілів будуть повністю електричними або гібридними.

  • До середини 2026 року усі легкові автомобілі Ford у Європі працюватимуть з нульовим рівнем викидів і матимуть повністю електричний або гібридний привод; перехід на повністю електричний привод планується до 2030 року.
  • Комерційні автомобілі Ford у Європі до 2024 року також матимуть 100 % нульовий рівень викидів, повністю електричний або гібридний привод. Очікується, що до 2030 року дві третини усіх проданих комерційних автомобілів будуть повністю електричними або гібридними.
  • Провідний у Європі бізнес у сфері комерційних автомобілів Ford — це запорука майбутнього зростання та прибутковості, що підкріплюється випуском нових продуктів та послуг, а також стратегічним союзом Ford із Volkswagen та їхнім спільним підприємством Ford Otosan.
  • Прагнення Ford до повністю електричного майбутнього підкріплюється інвестицією в розмірі 1 мільярд доларів у новий завод з випуску електромобілів у Кельні. Перший масовий легковий автомобіль з повністю електричним приводом для європейських споживачів зійде з конвеєра в Кельні у 2023 році.
  • Ford робить великий крок назустріч модернізації своїх потужностей у Європі, узявши курс на випуск легкових автомобілів з повністю електричним приводом і на суттєве розширення та електрифікацію свого бізнесу з випуску комерційних автомобілів, який уже обіймає провідні позиції.

Компанія повідомила, що у четвертому кварталі 2020 року знову вийшла на прибуткову діяльність у Європі, та оголосила, що до 2025 року інвестує в електрифікацію не менш як 22 мільярди доларів, що майже вдвічі перевищує попередні плани інвестицій компанії у виробництво електромобілів.

«Ми успішно реструктуризували Ford of Europe і у четвертому кварталі 2020 року відновили прибутковість. Зараз, завдяки яскравим новим моделям та технологіям зв’язку світового класу, ми тримаємо курс на повністю електричне майбутнє в Європі», — повідомляє Стюарт Роулі (Stuart Rowley), президент компанії Ford of Europe. «Ми очікуємо зберегти цьогорічну потужну динаміку у Європі й продовжити свій курс на шестивідсоткову маржу операційного прибутку в межах плану Ford щодо переорієнтації глобальної діяльності в галузі автомобілебудування».

Головними досягненнями Ford на шляху до модернізації свого бізнесу в Європі за останні два роки стало збільшення її структурного капіталу на 1 мільярд доларів, вирішення проблем з неефективними ринками, створення спеціалізованої лінійки автомобілів у трьох бізнес-групах, орієнтованих на потреби клієнтів, і укладання партнерств з метою стимулювання зростання та забезпечення рентабельності бізнесу.

Компанія Ford інвестує 1 мільярд доларів у завод в Кельні

Компанія Ford розпочала рух до повністю електричного майбутнього, інвестувавши 1 мільярд доларів у модернізацію свого заводу зі складання автомобілів у Кельні (Німеччина) — одного з найбільших заводів Ford у Європі та домівки компанії Ford of Europe.

Ця інвестиція перетворить наявний завод зі складання автомобілів на Центр електрифікації Ford у Кельні для випуску електромобілів — перший завод Ford цього типу в Європі.

Компанія також підтвердила, що завод випустить першу модель легкового автомобіля масового виробництва для європейських клієнтів у 2023 році — це буде перший автомобіль Ford цього типу, виготовлений у Європі. Розглядається можливість випуску й другої моделі електромобіля на заводі.

«Сьогодні ми оголосили про модернізацію нашого заводу у Кельні, який був домівкою нашого бізнесу у Європі протягом 90 років. Це одне з найважливіших оголошень Ford майже за все покоління. Воно підкреслює наш курс на Європу та сучасне майбутнє з електромобілями, який є наріжним каменем нашого зростання», — каже Роулі.

«Наше рішення перетворити центр виробництва та розробки у Кельні на центр з випуску електромобілів компанії Ford у Європі є важливим сигналом для всього нашого колективу», — каже Мартін Хенніг (Martin Hennig), голова Ради з поточних робіт компанії Ford-Werke GmbH. «Воно дає нашим працівникам довгострокову перспективу, і водночас заохочує їх сприяти створенню цього електричного майбутнього».

Роулі підбиває підсумок:

«Ми запропонуємо ексклюзивний модельний ряд електрифікованих автомобілів, доповнений цифровими сервісами та функціями, орієнтованими на потреби клієнтів. Наші клієнти зможуть прийти з нами у повністю електричне майбутнє — і вирушити вже зараз з випуском електромобіля Mustang Mach-E. У поєднанні з нашим бізнесом у сфері комерційних автомобілів, який уже обіймає провідні позиції, це створить основу для сталої прибутковості бізнесу Ford у Європі».


Про Віннер. «Віннер Груп Україна» є одним із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу. Наша дилерська мережа, яка офіційно представляє Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у більше ніж 47 дилерських центрах.

«Віннер Коледж» навчає та розвиває всіх членів команди «Віннер» задля забезпечення сервісу найвищого рівня. Також «Віннер» будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість. «Віннер» націлений бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар’єрні можливості. З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.winner.ua.

Читать еще...

Оставьте комментарий