Ford Fiesta ST. Новий рівень динаміки та маневреності

2018 Ford Fiesta ST

Пропонована як опція система забезпечення швидкого старту Launch Control, що розроблялась для використання виключно на гоночних трасах, дозволяє водіям нового Fiesta ST отримувати максимум задоволення завдяки незмінно стрімкому рушанню з місця.

Система Launch Control вирізняється простотою використання: її активація здійснюється за допомогою органів керування на кермі, при цьому вмикається окремий графічний дисплей на 4,2-дюймовій панелі приладів. Якщо водій утримує дросельну заслінку в повністю відкритому положенні, система підвищує частоту обертів двигуна та тримає її на граничному значенні. При цьому на дисплеї заповнюється індикатор, що вказує на готовність автомобіля до старту.

2018 Ford Fiesta ST

Після повного відпускання педалі зчеплення активується оптимізований алгоритм рушання з місця, згідно з яким електронна система контролю курсової стійкості (electronic stability control, ESC), протибуксувальна система, система векторизації крутного моменту Torque Vectoring Control та система компенсації силового підрулювання Torque Steer Compensation забезпечують необхідний розподіл потужності та крутного моменту.

Завдяки системі вибору режимів керування Drive Mode новий Fiesta ST став ще універсальнішим, адже відтепер водії зможуть адаптувати параметри автомобіля до різноманітних ситуацій — від поїздок у школу до заїздів по гоночній трасі.

2018 Ford Fiesta ST

  • У режимі Normal алгоритм роботи двигуна, налаштування протибуксувальної системи, електронної системи контролю курсової стійкості (ESC), активного випускного клапана та електромеханічного підсилювача рульового управління (EPAS) забезпечують звичний рівень реакції двигуна та відчуття єдності з автомобілем
  • У режимі Sport алгоритм роботи двигуна та реакція дросельної заслінки на натискання педалі акселератора стають гострішими, а налаштування підсилювача рульового управління (EPAS) змінюються для забезпечення точнішого зворотного зв’язку і кращої керованості під час руху на великій швидкості. Клапан системи активного шумозаглушення відкривається задля підсилення спортивного звучання випускної системи.
  • У режимі Track налаштування усіх динамічних характеристик автомобіля змінюються для забезпечення найкоротшого часу проходження кола, протибуксувальна система вимикається, а система контролю курсової стійкості (ESC) переходить в орієнтований на напружені кільцеві перегони режим, що уможливлює широкі заноси.

Електронна система контролю курсової стійкості з трьома режимами роботи дозволяє водіям обирати між трьома ступенями втручання: повний контроль з боку системи, рух із можливістю широких заносів з обмеженим втручанням з боку системи та повна деактивація системи.

Додатково розкрити спортивний характер цієї моделі Ford Performance допомагають поворотний кулак ексклюзивної конструкції, унікальні налаштування електромеханічного підсилювача рульового управління (EPAS) з передатним числом 12:1, що на 14% більше за попередню модель та є найбільшим значенням у лінійці моделей Ford Performance, а також високоефективна гальмівна система з передніми вентильованими дисками діаметром 278 мм та суцільними задніми дисками діаметром 253 мм.

На додачу до технологічної довершеності, Fiesta ST має і довершене місце водія: інженери Ford Performance доклали всіх можливих зусиль щоб досягти оптимальної керованості та збалансованості автомобіля. Сидіння водія є унікальним для цього сегменту — налаштування нахилу як спинки, так і основи сидіння.

2018 Ford Fiesta ST

Суперпикап Ford F-150 Raptor обновился к новому модельному году
Ford превратил фургон Transit Custom в спортивный вэн
Представлена Ford Fiesta Active

Читать еще...

Оставьте комментарий