Ford Mustang став найпродаваншим спортивним автомобiлем у свiтi

2019 Ford Mustang

Ford Mustang, який нещодавно відзначив своє 56-річчя, торік посів перше місце в рейтингу продажів нових спортивних автомобілів і п’ятий рік поспіль став найбільш продаваним спортивним купе в світі

Від моменту початку експорту автомобілів Mustang шостого покоління по всьому світу в 2015 році по грудень 2019 року компанія Ford продала 633 000 автівок у 146 країнах світу, зокрема 102 090 машин у 2019 році.

2018 Ford Mustang Bullit

Наразі, у День свого 56-річчя, автомобіль Mustang може похизуватися підкоренням двох вершин у сфері продажів по всьому світу, здобувши титул найпродаванішого спортивного автомобіля й звання найбільш популярного спортивного купе, яке він отримав п’ятий рік поспіль.

Крім того, автомобіль Mustang — це офіційно найбільш продаваний спортивний автомобіль Америки за останні 50 років.

FORD_2018_GENEVA_MUSTANG_BULLIT

«Ми пишаємося своїми дедалі надійнішими та потужнішими автомобілями Mustang, — заявив Джим Фарлі (Jim Farley), головний виконавчий директор Ford Motor Company. — Від Швеції до Шанхая, усе більше й більше справжніх поціновувачів найкращих автівок насолоджуються відчуттям свободи й американської відкритої дороги в цих нових машинах Mustang. Для нас є великою честю дарувати незабутні відчуття власним клієнтам, ентузіастам і палким автолюбителям упродовж 56 років, і цей визначний період триватиме й далі».

Дві найвищі сходинки в рейтингах продажів по всьому світу

2018 Ford Mustang

За останніми даними реєстрації нових автомобілів від IHS Markit у 2019 році було продано 102 090 автомобілів Mustang, що зробило цю марку найбільш продаваним спортивним автомобілем у світі.

У цей період продажі автівок Mustang у Німеччині зросли на 33 відсотки, у Польщі — майже на 50 відсотків, а у Франції — практично вдвічі.

У 2019 році Mustang уже п’ятий рік поспіль став найбільш продаваним спортивним купе у світі. До класу спортивних купе, за визначенням IHS Markit, належать дводверні моделі та кабріолети з відкидним верхом.

Упродовж 2019 року компанія Ford продала в Європі 9 900 автомобілів Mustang, що на 3 відсотки перевищує відповідний показник, зафіксований у попередньому році.*

2018 Ford Mustang Bullit


* 20 основними європейськими ринками є: Австрія, Бельгія, Британія, Чеська Республіка, Данія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Греція, Угорщина, Ірландія, Італія, Нідерланди, Норвегія, Польща, Португалія, Іспанія, Румунія, Швеція та Швейцарія.

Ford Mustang Shelby GT350R Кена Майлза выставлен на продажу
Ford Ranger получил серьезный внедорожный пакет
Новый Ford Bronco Sport получит трехцилиндровый двигатель EcoBoost

Оставьте комментарий