Інтелектуальний синтез почуттів. Новий повністю електричний BMW iX: старт продажу в Україні.

2021 BMW iX

BMW Україна оголошує про старт продажу нового повністю електричного BMW iX.

Майбутні власники можуть забронювати автомобіль вже зараз за передплатою 300 000 грн* та отримати свій технологічний флагман до кінця 2021 року.

BMW iX – це нова інтерпретація дизайну, екологічності, задоволення за кермом, універсальності та розкоші. Автомобіль, що створений для руху на електротязі, переосмислює всю концепцію позашляховиків (SAV) і відкриває новий досвід управління, відчуття внутрішнього простору, взаємовідносин між автомобілем і людиною.

*Кількість автомобілів обмежена. Подробиці на сайті та в офіційних дилерських центрах BMW в Україні.

2021 BMW iX

BMW Україна пропонує для замовлення дві модифікації новітнього кросовера – BMW iX xDrive40 і BMW iX xDrive50.

Потужність версії BMW iX xDrive40 становить понад 300 к.с. Від 0 до 100 км/год кросовер розганяється приблизно за 6 секунд, а запас ходу на одній зарядці перевищує 400 км (відповідно до випробувальних стандартів WLTP).

Модифікація BMW iX xDrive50 оснащена силовою установкою потужністю понад 500 к.с., що забезпечує прекрасні динамічні показники –менше 5 секунд від 0 до 100 км/год. Запас ходу складає більше 600 км. Компонентна база BMW eDrive п’ятого покоління включає в себе електродвигуни, трансмісію, силову електроніку, технологію швидкісної зарядки і високовольтну батарею.

2021 BMW iX

У модифікації BMW iX xDrive40 ємність батареї перевищує 70 кВт⋅год, а гранична потужність зарядки досягає 150 кВт. Енергоємність батареї BMW iX xDrive50 становить понад 100 кВт⋅год, а максимальна потужність зарядки – 200 кВт.

Електричний BMW iX поєднує в собі традиційну спортивну ДНК автомобілів BMW і низьке споживання енергії у своєму сегменті. Прогнозовані показники споживання відповідно до випробувальних стандартів WLTP – менше 20 кВт⋅год на 100 км для BMW iX xDrive40 і менш 21 кВт⋅год на 100 км для BMW iX xDrive50.

2021 BMW iX

Інтенсивність рекуперації енергії від гальмування регулюється одним натисканням кнопки. Система може адаптуватися до ситуації на дорозі. Наприклад, режим рекуперації активується при включенні поворотника під час руху накатом і відключається при під’їзді до перехрестя з зеленим сигналом світлофора.

Екстер’єр

Прогресивна і водночас стримана мова дизайну нового BMW iX уособлює розкіш майбутнього. Увага до деталей і чисті лінії кузова – ось що таке сучасний преміальний автомобіль.

2021 BMW iX

BMW iX оснащується декоративними елементами BMW i Blue у стандартній комплектації. У фірмовому синьому кольорі виконані емблеми BMW на капоті і багажних дверях, окантовка повітроводів на передньому бампері, смуги на порогах та аеродинамічні елементи в нижній частині заднього бампера. Ці дизайнерські акценти впевнено заявляють про екологічно чисту концепцію BMW iX.

Виразна решітка радіатора BMW, виготовлена з використанням лазерної технології, служить інтелектуальною панеллю з вбудованими датчиками, камерами і радаром для передових систем допомоги водієві.

2021 BMW iX

Емблема BMW на капоті вдає із себе функціональний елемент, що виконує роль кришки заливної горловини для рідини омивача вітрового і заднього скла. Кришка відкривається і закривається легким натисканням руки. Доступ до підняття капота силової електроніки, що знаходиться під ним, є тільки у технічного персоналу сервісного центру.

Опціональний панорамний дах BMW iX з електрохромним затемненням – це найбільша скляна поверхня у серійних автомобілях BMW Group. Цілісна конструкція не перекрита поперечними розпірками і забезпечує ні з чим не порівнянне відчуття простору.

2021 BMW iX

Для BMW iX опціонально доступний пакет Sport. Він включає в себе забарвлення кузова Aventurine Red metallic з лінійки кольорів BMW Individual, перероблений аеродинамічний обвіс з трикутними повітроводами в передньому бампері, чорні глянцеві елементи екстер’єру та спортивні легкосплавні диски діаметром 21 дюйм.

Особливості інтер’єру.

В електричному BMW iX представлена абсолютно нова для автомобілів BMW архітектура інтер’єру. Атмосфера комфорту досягається завдяки вигнутій приладовій панелі BMW Curved Display, новим сидінням з вбудованими підголівниками та панорамним скляним дахом, а також великим простором салону в цілому. Відсутність центрального тунелю створює додатковий простір для ніг і місце для зберігання речей.

2021 BMW iX

Важлива частина кокпіта BMW iX – проекційний дисплей нового покоління. Безрамкова конструкція робить проектор дисплея прихованим від очей водія. На лобове скло виводяться ключові дані про поїздку: швидкість автомобіля, повідомлення систем діагностики, попередження електронних асистентів, маршрутні інструкції та мультимедійний контент. Водій візуально сприймає підказки проекційного екрану так, немов вони розташовані в трьох метрах перед автомобілем, що дозволяє зчитувати інформацію, не напружуючи зір.

BMW iX має автоматичний чотиризонний клімат-контроль у стандартній комплектації.

Важливо відзначити, що використовувані в обробці салону матеріали проходять тестування в лабораторії BMW Group. Такі потенційно алергенні компоненти, як нікель, не застосовуються в місцях потенційного стику.

2021 BMW iX

Аеродинаміка та зниження ваги.

В аеродинаміці BMW iX були використані рішення з перевіреною ефективністю і враховані переваги електричної силової установки. Кросовер має вражаюче низький для цього класу автомобілів коефіцієнт лобового опору – лише 0,25.

2021 BMW iX

Активні повітряні заслінки в передній частині BMW iX керують охолодженням агрегатів і знижують аеродинамічний опір, що забезпечує виграш додаткових 25 км до загального запасу ходу. Плоске днище електромобіля також оптимізує повітряні потоки і тим самим економить обсяг споживаної енергії, еквівалентний 10 км пробігу.

Оформлення передньої частини BMW iX з пакетом Sport доповнено особливими повітряними заслінками Air Curtains, які пропускають повітря уздовж коліс і знижують турбулентність в цій зоні. З боків від заднього скла розташувалися вертикальні накладки Air Blades, які в поєднанні зі спойлером на багажних дверей створюють єдиний аеродинамічний контур і мінімізують завихрення повітря позаду автомобіля. У комплексі ці рішення додають близько 15 км до загального запасу ходу.

2021 BMW iX

Стандартна комплектація BMW iX вже включає в себе легкосплавні колісні диски діаметром 20 дюймів. Опціональні колісні диски Air Performance розміром 21 або 22 дюйма не тільки оптимізовані з точки зору аеродинаміки, але і важать на 15 кг менше стандартних аналогів. Використання аеродинамічних дисків збільшує запас ходу на 15 км.

Весь комплекс заходів щодо поліпшення аеродинаміки і зниження ваги забезпечує економію енергоспоживання, яка конвертується в збільшення пробігу на одній зарядці приблизно на 65 км.

2021 BMW iX

Одне з ключових рішень – конструкція кузова з використанням високоміцних сталей, алюмінієвого каркаса і структури Carbon Cage. Компоненти боковин кузова виконані з CFRP-пластика, а панель капота і рама заднього скла виготовлені за новою технологією з армованого вуглеволокна термопластика CFRTP. При зниженій вазі силова структура відрізняється високою міцністю і жорсткістю на кручення, що покращує маневреність і підвищує рівень захисту пасажирів.

2021 BMW iX

Концепція сталого розвитку.

BMW iX доводить прихильність BMW Group концепції сталого розвитку. Відповідальне використання ресурсів по всьому ланцюжку утворення вартості, мінімізація викидів CO2 на кожному етапі виробництва – BMW iX піклується про природу з самого початку життєвого циклу. У конструкції кожного BMW iX міститься близько 60 кг переробленого пластику.

При виробництві автомобілів і акумуляторних елементів на заводі BMW Group в Дінгольфінзі застосовується тільки екологічно чиста енергія, а також алюміній, вироблений з використанням сонячної енергії.

2021 BMW iX

Особлива конструкція електромоторів дозволяє уникнути використання рідкоземельних металів. Кобальт і літій для виробництва високовольтних батарей добувають екологічно безпечним шляхом в Австралії і Марокко.

Незалежні дослідження підтвердили, що негативний вплив BMW iX xDrive40 на навколишнє середовище при пробігу більше 200 000 км приблизно на 45% нижче, ніж у порівнянного автомобіля класу SAV з дизельним двигуном.

Використання перероблених матеріалів і «зеленої» енергії під час виробництва BMW iX знизило викиди СО2 в середньому на 18% в порівнянні з виробництвом, в якому такі заходи не застосовуються.

2021 BMW iX

Нові BMW M3 Competition і BMW M4 Competition
Новый электрический BMW iX1 появится в будущем году
Электрический BMW i4: 530 сил и 590 км запаса хода

Читать еще...

Оставьте комментарий