Колекцiя Phantom Tempus – загадка часу i космосу

2021 Rolls-Royce Phantom Tempus

Колекцiя Phantom Tempus. «Події минулого року спонукали багатьох людей, у тому числі і наших клієнтів, переосмислити своє ставлення до часу»

«У часи, коли так багато в житті здається ефемерним, поціновувачі марки звертаються до Rolls-Royce за створенням безсмертних творінь, що дають відчуття стабільності і сталості. Мабуть, зараз дуже вдалий час для запуску колекції Phantom Tempus. У її дизайн-концепції вміло обіграні загадкові небесні явища і поняття часу, яке Альберт Ейнштейн, один з найвидатніших осіб в історії людства, описав як «стійку ілюзію».

2021 Rolls-Royce Phantom Tempus

Час не стоїть на місці і нікого не чекає. Ми ним управляємо, бережемо його, рахуємо і вимірюємо, розбиваючи до найдрібніших часток. Але в салоні Phantom Tempus ми створили простір, непідвладний часу, що проявляється і у відсутності годин.

Клієнти Rolls-Royce не пов’язані часом, а зовнішній світ, повний викликів і вимог, забувається.

2021 Rolls-Royce Phantom Tempus

Phantom Tempus створений для тих, хто в пошуках свого місця у Всесвіті змінює світ. Ця колекція адресована людям, які розуміють: якими б не були наші таланти і можливості, ми всі наділені головним даром – часом.

І чи зможемо ми взяти максимум від кожного моменту, залежить тільки від нас». Торстен Мюллер-Отвос, виконавчий директор Rolls-Royce Motor Cars

Чарівна колекція Phantom Tempus на основі флагмана присвячена часу. Саме його перебіг і завмирання надихнуло команду Bespoke на створення такого ексклюзивного дизайну. Всього до колекції увійдуть 20 автомобілів Phantom, кожен з яких вже знайшов свого майбутнього власника.

2021 Rolls-Royce Phantom Tempus

Концепція Phantom Tempus побудована навколо ряду феноменів, пов’язаних з космосом і поняттям часу. Пульсари, астрономічні об’єкти, знайдені в 1967 році, стали одним з ключових

елементів дизайну. Їх можна знайти в самих надрах космосу: найближчий розташований на відстані 280 світлових років, або 2703 трильйонів кілометрів від Землі.

Пульсари – це нейтронні зірки, які швидко обертаються. Вони мають сильне магнітне поле і випускають імпульси електромагнітного випромінювання з вивіреною частотою, що робить їх найбільш точними годинами у світі.

Саме пульсари будуть вишиті на стелі автомобілів Phantom Tempus, доповнюючи зоряне небо з оптоволоконних ниток, – цей дизайн отримав назву «Pulsar Headliner».

2021 Rolls-Royce Phantom Tempus

Інший аспект часу – ілюзія нерухомості, відображена в роботі під назвою «завмерлі протягом часу» та розміщена в галереї у передній панелі.

З цілісного шматка алюмінію викарбувана композиція з 100 колон, кожна з яких анодована у чорний колір і відполірована вручну, щоб відбивати світло. За рахунок гри світла і тіні створюється ефект руху, ніби робота повторює рухи хвиль.

2021 Rolls-Royce Phantom Tempus

Композицію точно описує цитата Альберта Ейнштейна, викарбувана на табличці та розташована у бардачку: «Різниця між минулим, сьогоденням і майбутнім – не більше, ніж ілюзія». Годинники в передній панелі спеціально не встановлюються, символізуючи свободу від обмежень у часі.

2021 Rolls-Royce Phantom Tempus

На внутрішній обшивці дверей з’явився візерунок, який представляє собою воронку, яка закручується, зі скупчення зірок. Перфорація з підсвічуванням, що створює сотні сяючих вогнів, у поєднанні з контрастною шкірою створює додаткову глибину, формуючи чарівну атмосферу, навіть коли ілюмінація не включена.

2021 Rolls-Royce Phantom Tempus

Кузови автомобілів колекції Phantom Tempus покриті новою фарбою відтінку Kairos Blue, що символізує загадкову темряву космосу. У фарбу додані частинки слюда, які переливаються на світлі, немов зірки. Чорне покриття металевих деталей підкреслює цей ефект.

2021 Rolls-Royce Phantom Tempus

В основі фігурки «Дух екстазу» кожного автомобіля будуть викарбувані пам’ятні дата і місце, що мають символічне значення для майбутнього власника: це може бути дата весілля, народження дитини або кар’єрного тріумфу.

2021 Rolls-Royce Phantom Tempus

Фінальний штрих – колекційний набір для шампанського, оформлений у концепції Tempus. На столику вручну намальована композиція, що зображує пульсар.

Усередині ховаються терморегулюючі капсули для ікри та шампанського, чотири келихи-флейти з видувного скла і перламутрова ложечка для чорної ікри.

2021 Rolls-Royce Phantom Tempus

Беручи до уваги обмеження на подорожі та зустрічі в умовах дистанціювання, команда Rolls-Royce створила презентацію Phantom Tempus у форматі віртуальної реальності, яку можна подивитися за допомогою програми Google Cardboard. Клієнти можуть детально вивчити екстер’єр і салон автомобіля Phantom Tempus в інтерактивному форматі 360 ° у зручний для них час.

2021 Rolls-Royce Phantom Tempus

Торстен Мюллер-Отвос доповнив: «Phantom – абсолютний флагман марки. Створення колекцій на базі цієї моделі завжди є знаковим моментом у нашій історії. Джерелами натхнення для Phantom Tempus стали наймасштабніші феномени: час, космос та ідеї фізика-теоретика, який перевернув уявлення про Всесвіт і наше місце в ній.

Сам факт, що всі 20 автомобілів вже знайшли своїх власників, говорить про те, що ми вибрали правильний час для випуску колекції».

Rolls-Royce представляє Ghost Extended з подовженою колісною базою
Новий Rolls-Royce Ghost. Досконалiсть у простотi
Lunaz Phantom V и Silver Cloud. Первые электромобили Rolls-Royce

Читать еще...

Оставьте комментарий