На території заводу у Штокені відбувся грандіозний фестиваль прихильників Bulli

„Bulli Summer Festival“ у Ганновері

Volkswagen logoГанновер/Вольфсбург, 6 серпня 2017 р. – Ідеальний довгий літній уїкенд для всіх друзів Bulli: близько 20 000 тисяч прихильників моделі з 18 країн Європи взяли участь у грандіозній вечірці у форматі «опен-ейр», яка пройшла на території заводу марки Volkswagen Комерційні автомобілі у м. Ганновер.

До цього відбувся пробіг моделей Bulli, у якому взяли участь майже 350 автомобілів усіх шести поколінь. Учасники автопробігу проїхали за маршрутом з Вольфсбурга до нинішнього місця виробництва моделей серії Т у Ганновері.

„Bulli Summer Festival“ у Ганновері
„Bulli Summer Festival“ у Ганновері

Цей захід став заключним акордом чотириденного «Bulli Summer Festival», що проходив з 3 по 6 серпня на території Аллерпарку у Вольфсбурзі. Бренд Volkswagen Комерційні автомобілі виступив генеральним спонсором усього заходу.

„Bulli Summer Festival“ у Ганновері

  • Фінал „Bulli Summer Festival“ у Ганновері
  • Автопробіг моделей Bulli у складі колони з 350 автомобілів за маршрутом Вольфсбург – Ганновер
  • Участь у параді взяли керівники, члени виробничої ради, обер-бургомістр Ганновера, президент футбольного клубу Hannover 96 та кінозірки
„Bulli Summer Festival“ у Ганновері
„Bulli Summer Festival“ у Ганновері

Учасниками вечірки та автопробігу моделей стали керівники, члени виробничої ради, обер-бургомістр Ганновера Штефан Шосток, президент футбольного клубу Hannover 96 Мартін Кінд, який подорожував на T2 своєї команди під назвою «Давня любов» (Alte Liebe), а також різні кінозірки.

Пробіг проводився на честь перенесення у 1956 році виробництва моделей серії «Т» у столицю федеративної землі – м. Ганновер, де й понині випускається Transporter.

„Bulli Summer Festival“ у Ганновері
„Bulli Summer Festival“ у Ганновері

Голова правління бренду Volkswagen Комерційні автомобілі д-р Екхард Шольц, який очолював колону на власному T1 (рік випуску – 1965, 44 к.с., у фірмовому біло-синьому кольорі) звернувся до прихильників моделі після прибуття на завод у Штокені:

«Я пережив неймовірні відчуття завдяки тому, що зміг зі стількома власниками Bulli проїхатись до заводу у Ганновері, щоб разом з іншими прихильниками моделі відсвяткувати завершення фестивалю «Bulli Summer Festival». Наші Bulli – щось значно більше, ніж просто засіб пересування. Це частина стилю життя, який завжди залишається з вами, незважаючи на зміну цілих поколінь автомобілів. Саме такий безтурботний стиль життя можна було відчути й протягом усього фестивалю. Це було просто неймовірно».

„Bulli Summer Festival“ у Ганновері

У багатьох прихильників моделі Bulli з’явилась можливість ближче познайомитися з багатьма колекційними екземплярами з серії Т та поділитися історіями і враженнями, пов’язаними з автомобілями цієї моделі. Адже кожен з них має свій унікальний життєвий шлях.

Бертіна Мурковіч, заступник голови виробничої ради:

«Bulli – дійсно культова модель, і фестиваль у черговий раз підтвердив це. Цілі покоління людей відкрили для себе Європу та світ завдяки нашим автомобілям. У кожному автомобілі Bulli і досі панує відчуття свободи. Саме завдяки прихильникам Bulli та численним працівникам компанії автомобіль став таким, яким він є сьогодні – найбільшим та найулюбленішим універсальним авто в історії автомобілебудування».

Штефан Шосток, обер-бургомістр столиці федеративної землі Ганновер, сказав:

«Для мене справжнім задоволенням було проїхатись сьогодні разом з учасниками параду Bulli до Ганновера, а потім разом з прихильниками моделі взяти участь у заходах фестивалю на заводі у Штокені. Bulli не просто забезпечує цілі покоління тисячами робочих місць: цей автомобіль в усьому світі сприймається як «Зроблений у Ганновері». Найбільше вражає те, що навіть через кілька десятиліть Bulli розкриває все нові й нові горизонти, і саме тому серед його прихильників є люди різного віку. Особливо яскраво це було помітно на сьогоднішньому фестивалі»

Оставьте комментарий