Найменший Rolls-Royce у свiтi проходить обслуговування на заводi в Гудвудi

2021 Unique Rolls-Royce

Rolls-Royce Motor Cars провела технічне обслуговування дитячого електромобіля SRH, створеного для педіатричного відділення лікарні Святого Річарда.

За кожним автомобілем Rolls-Royce, створеним власноруч на заводі бренду, приховується унікальна історія. Один проєкт підрозділу Bespoke займає особливе місце в серцях команди Rolls-Royce – це дитячий електромобіль SRH. Нещодавно він повернувся додому на завод марки в Гудвуді для дбайливого огляду й обслуговування.

2021 Unique Rolls-Royce

Rolls-Royce SRH створений для педіатричного відділення лікарні Святого Річарда в Чічестері, де малюки відправляються до операційної не пішки або на кріслі-каталці, а самостійно за кермом маленького Rolls-Royce. Така активність допомагає перетворити стресову ситуацію у приємний досвід як для самих дітей, так і їхніх батьків та працівників лікарні.

2021 Unique Rolls-Royce

Автомобіль був створений і переданий лікарні в 2017 році. З цього моменту понад 2 000 відважних малюків проїхалися за його кермом. Умови експлуатації неминуче позначилися на його елегантному лакофарбовому покритті – а це, мабуть, єдиний відомий випадок, коли за кермом автомобіля Rolls-Royce знаходяться юні водії, що подорожують коридорами лікарні, без водійського посвідчення.

2021 Unique Rolls-Royce

Автомобіль повернувся додому на завод Rolls-Royce для технічного обслуговування після перших 100 000 метрів пробігу. Майстри Bespoke і фахівці марки дбайливо відновили SRH до його початкового стану. За підсумками обслуговування і ремонтних робіт автомобіль повернеться до лікарні і відновить свої обов’язки.

2021 Unique Rolls-Royce

Лінда Коллінз, сестра відділення денної хірургії, зазначила: «Це ідеальний момент для обслуговування нашого мініатюрного Rolls-Royce, оскільки ми виходимо з режиму обмежень і відновлюємо педіатричні хірургічні послуги. І наші юні пацієнти знову зможуть проїхати свій шлях до операційної на цьому автомобілі. Це допомагає відволіктися від процедури і зосередитися на унікальному досвіді керування справжнім Rolls-Royce коридорами лікарні під безпечним наглядом. Величезне спасибі Rolls-Royce Motor Cars за допомогу в підтримці нашого улюбленого маленького автомобіля в ідеальному стані».

Rolls-Royce Boat Tail розкiш, створена власноруч
Phantom Oribe: Rolls-Royce Phantom у колаборацiї з Hermes
Ексклюзивний Dawn вiд Rolls-Royce Bespoke

Оставьте комментарий