Nissan поставив за мету зменшити до нуля викиди вуглецю в атмосферу до 2050 року

ЙОКОГАМА, Японія – Компанія Nissan Motor Co. Ltd. поставила за мету досягнення до 2050 року вуглецевої нейтральності, тобто нульового рівня викидів вуглецю, обумовлених виробничою діяльністю компанії та життєвим циклом1 її виробів. Як частина цієї програми, на початку 2030-х років кожен новий автомобіль компанії Nissan, що пропонуватиметься для продажуна ключових ринках, буде електрифікованим.

Також Nissan продовжуватиме впровадження інновацій в галузі електрифікації та технологій виробництва з метою забезпечити вуглецеву нейтральність у таких стратегічних напрямах:

  • Інновації в галузі розробки акумуляторів для створення економічно вигідних та більш ефективних електромобілів;
  • Подальший розвиток системи e-POWER та інших електрифікованих силових агрегатів
  • Розробка екосистеми акумуляторів для підтримки децентралізованого вироблення електроенергії на місці для будівель з відновлюваними джерелами енергії. Компанія Nissan передбачає посилення співпраці з підприємствами енергетичного сектора для підтримки декарбонізації електроенергетичних систем;
  • Інновації у виробничому процесі для підтримки більш високої продуктивності виробництва автомобілів. Компанія також буде прагнути до більшої енергетичної та матеріальної ефективності з метою підтримки довгострокових амбіцій щодо досягнення вуглецевої нейтральності.

“Ми вирішили допомогти створити ‘вуглецево-нейтральне’ суспільство (carbonneutralsociety) та активувати глобальний спротив зміні клімату” – заявив голова правління компанії Nissan Макото Учіда (Makoto Uchida). “Наша пропозиція електрифікованих автомобілів продовжуватиме розширюватися по всьому світу, і це зробить важливий внесок у становлення Nissan як вуглецево-нейтральної компанії. Ми будемо продовжувати стимулювати інновації, які збагачують життя людей, оскільки ми прагнемо екологічно стійкого майбутнього для всіх”.

Мета компанії Nissan спирається на десятилітні програми зменшення викидів та вдосконалення електромобілів, що не шкодять навколишньому середовищу та суспільству. Зусилля компанії з електрифікації модельного ряду та зменшення викидів в атмосферу підтримують цілі Паризької угоди ООН щодо клімату.

Nissan також продовжує працювати з галузевими об’єднаннями та органами влади з метою розвитку інфраструктури та підвищення обізнаності громадськості про переваги електромобілів.

Компанія Nissan вважає, що автомобільна промисловість може бути рушійною силою при вирішенні глобальних екологічних та кліматичних проблем завдяки прагненню до інновацій та зменшення шкідливого впливу на екологію шляхом співпраці з органами влади та партнерами по всьому світу. У поєднанні зі збільшенням використання джерел відновлюваної енергії та інфраструктури по обслуговуванню електромобілів, електрифікація транспортних засобів та екологія виробництва можуть допомогти пришвидшити вуглецево-нейтральне майбутнє.

1) “Життєвий цикл” охоплює видобуток сировини, виготовлення, використання та переробку або повторне використання транспортних засобів із завершеним ресурсом.

Оставьте комментарий