Нові BMW M3 Competition і BMW M4 Competition

Нові BMW M3 Competition і BMW M4 Competition

Висока потужність у різних варіаціях: нові BMW M3 Competition і BMW M4 Competition з повнопривідною трансмісією M xDrive. Унікальна повнопривідна трансмісія M xDrive в нових BMW M3 Competition Sedan і BMW M4 Competition Coupé переводить динаміку, маневреність і точність на новий рівень. Старт виробництва нових моделей – липень 2021 року.

Більше динаміки, більше неповторного відчуття M. Через декілька місяців після того, як нові BMW M3 Sedan і BMW M4 Coupé надійшли у продаж, BMW M GmbH представляє ще два варіанти у модельному ряді, вперше пропонуючи систему повного приводу M xDrive для високопродуктивних спортивних автомобілів у преміальному сегменті.

Пряма передача потужності двигуна на всі чотири колеса надає BMW M3 Competition Sedan з трансмісією M xDrive справжню досконалість динаміки (витрата палива у змішаному циклі: 10,1 – 10,0 л/100 км в циклі WLTP; викиди CO2 у змішаному циклі: 231 – 228 г/км по WLTP) і BMW M4 Competition Coupé з M xDrive (витрата палива у змішаному циклі: 10,1 – 10,0 л/100 км в режимі WLTP; викиди CO2 у змішаному циклі: 230 – 227 г/км в WLTP).

Потужність 375 кВт 510 к.с. рядного шестициліндрового двигуна в нових моделях передається через восьмиступінчасту коробку передач M Steptronic з технологією Drivelogic.

Повнопривідна система M розподіляє її між передніми і задніми колесами, що необхідно для поліпшення маневреності, курсової стійкості, тяги і динаміки, заточеної під трек.

M xDrive та активний диференціал M для чудової керованості. Активний диференціал M, об’єднаний з системою повного приводу, також забезпечує повністю регульований розподіл крутного моменту між задніми колесами.

Це допомагає передавати крутний момент без втрати потужності, особливо коли автомобіль різко прискорюється або має менше зчеплення з однією стороною.

Система M xDrive і активний диференціал M у комплекті з вбудованою протибуксовочною системою M пов’язані з системою динамічного контролю стійкості (DSC), щоб забезпечити точну взаємодію в залежності від дорожньої ситуації. Основне завдання – створити надзвичайно динамічні відчуття від керування, поєднуючи звичне відчуття M з помітно поліпшеним зчепленням і курсовою стійкістю.

У системі M xDrive використовується багатодискова муфта з електронним управлінням в роздавальній коробці для плавного і повністю регульованого розподілу крутного моменту між передніми і задніми колесами.

Подача масла багатодискової муфти була оптимізована для забезпечення ефективної роботи механізму поділу потужності навіть при активному русі на трасі.

Передача потужності на передній і задній диференціали виконується карданним валом, розробленим спеціально для BMW M3 Competition Sedan і BMW M4 Competition Coupé з повнопривідною трансмісією M xDrive. Повнопривідна система має налаштування з передачею потужності на задню вісь.

Роздавальна коробка оснащена індивідуальним блоком управління і вбудованим обмежувачем пробуксовки коліс. Це дає можливість швидко компенсувати будь-які відмінності у швидкості обертання передніх і задніх коліс без необхідності задіювати центральне управління DSC.

Це поліпшує характеристики повного приводу, основним ефектом яких є посилення почуття рівноваги, яким моделі M славляться в дуже динамічних дорожніх ситуаціях, наприклад, при проходженні поворотів при контрольованому заносі.

Покращення у зчепленні, стійкості, маневреності та динаміці, досягнуті за рахунок комбінації M xDrive і Active M Differential, також відображаються у чудових здібностях до спринту. Розгін від 0 до 100 км/год займає всього 3,5 секунди в нових BMW M3 Competition і BMW M4 Competition з повнопривідною трансмісією M xDrive.

Динамічна передача потужності на дорогу в нових моделях здійснюється за допомогою стандартних легкосплавних коліс M діаметром 19 дюймів на передній осі і 20 дюймів на задній. Ковані диски зі здвоєними спицями і обробкою Jet Black оснащені шинами розміром 275/35 R19 спереду і 285/30 R20 ззаду.

Основні технічні зміни дозволяють оптимізувати експлуатаційні характеристики. Технологія повного приводу в нових BMW M3 Competition Sedan і BMW M4 Competition Coupé доповнюється передньою віссю з двошарнірною пружинною стійкою, переробленою для цих моделей, і має спеціально адаптовану геометрію передньої осі і рульове управління.

Три режими M xDrive

Трансмісія M xDrive також дозволяє водієві адаптувати характеристики і продуктивність системи повного приводу до дорожньої ситуації і своїх індивідуальних переваг.

В режимі 4WD система повного приводу забезпечує максимальне тягове зусилля і точну керованість. Спортивний режим 4WD направляє ще більшу частину крутного моменту двигуна на задні колеса навіть у надзвичайно динамічних дорожніх ситуаціях, що призводить до більшої маневреності.

Водії також можуть повністю відключити систему DSC і включити режим 2WD, в якому потужність приводу передається виключно на задні колеса. Якщо встановлений додатковий M Traction Control, тягу можна точно відрегулювати за допомогою десяти ступенів.

Водії можуть встановити і зберегти свій бажаний режим M xDrive як частину двох окремих конфігурацій M1 і M2 разом з налаштуванням характеристик двигуна, рульового управління, гальмівної системи й інших параметрів.

Додаток myBMW UA: світ цифрових можливостей

Власники цінують здатність автомобілів преміального класу дивувати і надихати. Відповіддю став додаток myBMW UA, спільний продукт BMW Group і «АВТ Баварія Україна». Додаток myBMWUA – це цифрове вимірювання бренду BMW, що відкриває світ нових можливостей для власників авто і палких прихильників бренду в Україні.

Деякі моделі, котрі перебувають в експлуатації, також можуть бути дооснащені даною телематичною функцією. Власники можуть проконсультуватися в офіційних дилерів BMW на предмет можливості дообладнання своїх автомобілів.

Встановлюйте мобільний додаток myBMW UA і будьте на зв’язку з Вашим автомобілем і світом BMW. Деталі за посиланням.

Читать еще...

Оставьте комментарий