Новий MINI Electric Pacesetter: спортивний електромобіль, натхненний JCW

2021 MINI Electric Pacesetter

Електричний MINI Electric Pacesetter стає офіційним автомобілем безпеки гоночної серії ABB FIA Formula E World Championship

Новий MINI Electric Pacesetter. Спортивний сейфті-кар пов’язує багату гоночну історію John Cooper Works з електрифікованим майбутнім MINI.

Що нового?

  • Основою для MINI Electric Pacesetter виступив новітній MINI Cooper SE.
  • Автомобіль безпеки на 130 кг легше стандартного MINI Cooper SE.
  • Розгін з 0 до 100 км/год займає всього 6,7 секунди.

 

2021 MINI Electric Pacesetter

Що важливо?

  • У створенні MINI Electric Pacesetter брали участь підрозділи MINI Design іBMW Motorsport, а також Міжнародна автомобільна федерація (FIA).
  • Дебют MINI Electric Pacesetter відбудеться 10 квітня 2021 року на етапі Formula E в Римі.

Новий MINI Electric Pacesetter. Електрика і John Cooper Works: нова формула швидкості

Бернд Кьорбер, глава MINI: «Стандартний MINI Electric став втіленням задоволення від керування автомобілем і електричної мобільності. Новітній MINI Electric Pacesetter робить ще один крок вперед, поєднуючи в собі філософію бренду John Cooper Works і відповідальне ставлення до навколишнього середовища.

Звичайно, він був розроблений суто для автопарку безпеки Formula Е і не призначений для використання на дорогах загального користування. Однак MINI Electric Pacesetter розкриває один із напрямів, в якому могла б рухатися електрифікація бренду JCW».

2021 MINI Electric Pacesetter

Виразний дизайн екстер’єру

Яскравий образ MINI Electric Pacesetter підкреслюють такі фірмові штрихи, як круглі фари і шестикутна панель з вентиляційними отворами. Розширені колісні арки і аеродинамічний спліттер – відсилання до ДНК бренду John Cooper Works.

На електричне «серце» сейфті-кара натякають логотипи і мінімальна кількість повітропроводів переднього бампера, необхідних для охолодження агрегатів. У капот інтегровані білі проблискові маячки. Ще один яскравий акцент – смуги MINI на капоті і даху.

2021 MINI Electric Pacesetter

Продумана аеродинаміка надає вигляду MINI Electric Pacesetter динамічності. Легкі колісні диски діаметром 18 дюймів пофарбовані в контрастне поєднання оранжевого і чорного кольорів.

Такі аеродинамічні елементи, як спойлери і спідниці, надруковані на 3D-принтері, а жовті лінії на боковинах наочно показують, в яких зонах проходить повітряний потік на великій швидкості.

2021 MINI Electric Pacesetter

Філософії MINI Electric і John Cooper Works злилися воєдино в забарвленні кузова

MINI Electric Pacesetter. Основний колір автомобіля – сріблястий матовий, а задня частина електромобіля виділяється графічною комбінацією відтінків Highspeed Orange і Curbside Red metallic.

Контраст між матовою і глянсовими поверхнями додає візуальної динаміки. А завершують спортивний образ логотипи партнерів Formula E й офіційна символіка автомобілів безпеки.

Велике антикрило на даху, що включає світлосигнальні маяки і додатковий повітропровід, було виготовлено методом 3D-друку на заводі в Оксфорді. Широкі задні арки плавно переходять в розвинений дифузор, а через вирізи на задньому бампері проглядаються гоночні шини. Електричну концепцію MINI Electric Pacesetter окремо підкреслюють яскраво-жовті акценти і відсутність вихлопних патрубків.

2021 MINI Electric Pacesetter

Новий MINI Electric Pacesetter. Максимально полегшений інтер’єр

У салоні MINI Electric Pacesetter не залишилося жодного зайвого грама. Задній ряд сидінь був видалений заради полегшення конструкції. Кокпіт формується гоночним кріслом з шеститочковими ременями безпеки, спортивним кермом з елементами з карбону і цифровою панеллю приладів.

2021 MINI Electric Pacesetter

На місці основного інформаційного дисплея – панель з вуглепластика. На центральній консолі з’явилися блок органів управління сигнальними лампами, а також важелі перемикання передач і ручного гальма.

Дверні панелі виконані з карбону, а замість класичних дверних ручок використовуються легкі тканинні стропи. Каркас безпеки – необхідний елемент на гоночному треку.

Центральна частина керма, панель управління сигнальним обладнанням, поверхня центральної консолі і дверна панель з боку водія виготовлені на 3D-принтері.Накладки спортивного сидіння з незвичайною структурою можна налаштовувати в залежності від фізіології і особистих переваг пілота.

2021 MINI Electric Pacesetter

Завжди готовий до гонки завдяки ноу-хау BMW Motorsport

За яскравою зовнішністю MINI Electric PacesetterElectric Pacesetter ховається багаторічний досвід BMW Motorsport. Завдяки великому полегшенню конструкції електромобіль важить лише 1230 кг – на 130 кг менше стандартного MINI Cooper SE.

2021 MINI Electric Pacesetter

Допрацьована електрична силова установка розвиває 184 кінських сили і 280 Нм крутного моменту. Це дозволяє MINI Electric Pacesetter розганятися з 0 до 100 км/год за 6,7 секунди (на 0,6 секунди швидше MINI Cooper SE), а з 0 до 60 км/год – за 3,6 секунди (на 0,3 секунди швидше MINI Cooper SE).

Завдяки високому крутному моменту й ефективній трансмісії сейфті-кар прискорюється з 80 до 120 км/год за 4,3 секунди (на 0,3 секунди швидше MINI Cooper SE).

2021 MINI Electric Pacesetter

Гоночну підвіску можна відрегулювати на стиснення і відбій, а також по висоті і куту розвалу коліс. Рецепт неймовірної керованості – спортивні важелі підвіски, збільшена на 10 мм ширина колії, чотирипоршневі гальмівні механізми і колісні диски MINI John Cooper Works GP. Шини Michelin Pilot Sport розмірності 245/40 R18 аналогічні тим, що використовуються в болідах Formula E.

Электрический Mini John Cooper Works. Первые изображения
Mini Vision Urbanaut. Концепт цифрового многофункционального электромобиля
Номер 37 повернувся на старт. Ексклюзивна серiя MINI Paddy Hopkirk Edition

Читать еще...

Оставьте комментарий