Phantom Oribe: Rolls-Royce Phantom у колаборацiї з Hermes

2021 Rolls-Royce Phantom Oribe

Rolls-Royce Phantom. «Створення неймовірної версії нашого флагмана – важлива віха в історії Rolls-Royce Motor Cars»

«Цей автомобіль об’єднав у собі особливості двох розкішних будинків, у яких в сумі більше трьохсот років досвіду і культурної спадщини. Цей Phantom став результатом справжньої колаборації між будинками Rolls-Royce і Hermès: дизайнери і фахівці з використанням матеріалів і технік двох марок працювали пліч-о-пліч для його створення.

2021 Rolls-Royce Phantom Oribe

Це справжня честь для нас працювати разом з Hermès та спільно втілити ідею клієнта в життя у рамках даного проєкту – складного як з креативної, так і з технічної точки зору». Торстен Мюллер-Отвос (Torsten Müller-Ötvös), виконавчий директор Rolls-Royce Motor Cars «Нам приємно бачити, що цей чудовий автомобіль вдалося втілити у життя, адже разом наші команди пройшли дивовижний шлях спільної творчості і ручної роботи.

2021 Rolls-Royce Phantom Oribe

Ми пишаємося тим, що внесли свій вклад у створення цього унікального автомобіля, що став сучасним відображенням фантазії замовника. Це стало можливим завдяки духу інновацій, якості матеріалів і унікальним ноу-хау наших майстрів, які в тому числі розробили унікальні технології прострочки, оббивки салону і ручного розпису галереї.

Нам було приємно попрацювати разом з експертами Rolls Royce і спостерігати за тим, як у цьому автомобілі втілюються цінності, які дбайливо зберігає Hermès». Аксель де Бофор (Axel de Beaufort), директор з дизайну і проектування, Hermès Bespoke Division

2021 Rolls-Royce Phantom Oribe

Rolls-Royce Motor Cars представляє унікальний Phantom у колаборації з Hermès. Phantom Oribe, що спроектований і створений вручну фахівцями напрямку Bespoke на заводі Rolls-Royce в Гудвуді, Західний Суссекс, і Hermès в Парижі, відображає характер і захоплення його власника, японського підприємця Юсакі Маедзава (Yusaku Maezawa). Автомобіль був задуманий як його «наземний джет», в якому панує така ж безтурботна атмосфера, як і при подорожах у повітрі.

2021 Rolls-Royce Phantom Oribe

Двоколірний кузов автомобіля натхненний зеленим і світло-бежевим відтінками античної японської кераміки в стилі Орібе, яку колекціонує пан Маедзава. Верхня частина виконана в зеленому відтінку Oribe Green – ця фарба була розроблена спеціально на замовлення клієнта.

Як виняток Rolls-Royce поділилася фарбою з замовником, щоб приватний літак міг бути пофарбований у тон автомобіля. На розробку цього відтінку, який втілив у собі характеристики кераміки XVI століття, пішло кілька місяців. Кремовий колір, у який пофарбована нижня частина автомобіля, благородно доповнює цей відтінок.

2021 Rolls-Royce Phantom Oribe

Салон здебільшого оброблений шкірою від Hermès, особливо ключові поверхні, яких торкається клієнт: рульове колесо, силові поручні, важіль перемикання передач і блок управління клімат-контролем.

Шкірою від Hermès також оббита верхня частина передньої панелі, підлокітники, полиця багажника, а також бардачок і багажний відсік, центральна консоль, відділення для декантера та відсік для ігристого вина, що охолоджується. У знак колаборації та взаємної поваги двох команд кришку бардачка прикрасили написом Habillé par Hermès Paris.

2021 Rolls-Royce Phantom Oribe

Підголівники і м’які опори для ніг на задньому сидінні оброблені кантом Hermès. Білі акценти і килимки з овечої вовни кольору морської раковини створюють відчуття простору і світла в салоні.

2021 Rolls-Royce Phantom Oribe

Інтер’єр прикрашають і впізнавані деталі від Rolls-Royce Bespoke. Наприклад, сітки динаміків виготовлені з дерева королівського горіха з відкритими порами та вбудовані в оббивку дверей – для цього дерево було ретельно перфоровано, що дозволило створити безшовну, текстуровану поверхню.

2021 Rolls-Royce Phantom Oribe

Цей же сорт дерева використаний для обробки центральної і задньої консолей, а також відкидних столиків. Тканиною від Hermès з візерунком Toile H оббиті дверні підлокітники, центральна, задня консоль і стеля автомобіля. Культурна спадщина Hermès знайшла відображення в інтер’єрі цього автомобіля: шкіряна оббивка створена з використанням стібків і техніки фарбування країв, яку спочатку застосовував майстер-сідельник.

2021 Rolls-Royce Phantom Oribe

У галереї Phantom – вітрині в передній панелі – розміщена на замовлення Hermès композиція за мотивами робіт відомого французького художника й ілюстратора П’єра Перона (1905-1988), який створив для Hermès безліч легендарних візерунків для шарфів. Ця композиція, натхненна знаменитими кінними мотивами Hermès, намальована на дереві королівського горіха, що має відкриті пори.

2021 Rolls-Royce Phantom Oribe

«Цей ексклюзивний Phantom – злиття Заходу і Сходу, античності і сучасності, безтурботності і захоплення. Працюючи спільно з Hermès, ми багато чому навчилися один від одного, це був фантастичний культурний і творчий обмін.

Завжди приємно, коли клієнт звертається до нас з сміливою, чіткою та креативною ідеєю, та особливо хвилююче згодом бачити таке досконале втілення». Майкл Брайден (Michael Bryden), дизайнер проєкту, Rolls-Royce Bespoke Collective

2021 Rolls-Royce Phantom Oribe

Пан Мюллер-Отвос додав: «Цей величний та зроблений зі смаком Rolls-Royce Phantom демонструє, чого можна домогтися, коли талановиті майстри з двох легендарних розкішних будинків світу об’єднують свої зусилля на замовлення такого надихаючого замовника, як Маедзава-сан.

Цей автомобіль, який народився завдяки союзу інтелектів, талантів, методик і навичок, уособлює собою наші можливості і майстерність двох команд».

Ексклюзивний Dawn вiд Rolls-Royce Bespoke
Новий Rolls-Royce Ghost вже в Українi
Колекцiя Phantom Tempus – загадка часу i космосу

Читать еще...

Оставьте комментарий