Rolls-Royce оголошує переможцiв конкурсу молодого дизайнера

2020 Rolls-Royce winners

Команда дизайнерів Rolls-Royce обрала найкращісередп’ятитисячмалюнків, поданихдітьмибільшніжзвісімдесятикраїнпідчаскарантинних заходів, викликаних пандемією Covid-19

«Ми раді оголосити переможців Конкурсу молодих дизайнерів. Обрані нами роботи відрізняються дивовижною глибиною думки, творчим підходом і експресією; вони зіткані з безлічі різних штрихів і деталей. Переможці не просто створили «найкрасивіший автомобіль», вони придумали неймовірні концепти, які розкрили свободу їх уяви, не скутої обмеженнями реального світу».

2020 Rolls-Royce Bluebird

Торстен Мюллер-Отвос (Torsten Müllertvös), виконавчий директор RollsRoyce Motor Cars

«Кількість і різноманітність представлених робіт у черговий раз доводить те, у що ми завжди вірили і що є нашим кредо в Bespoke Design: натхнення всюди. Дорослі часто поспішають пригальмувати себе в розвитку будь-якої фантастичної ідеї. У Rolls-Royce ми підтримуємо клієнтів в їх амбітних та креативних бажаннях, не обмежуючись традиційними уявленнями про те, яким «повинен» бути автомобіль. Цей конкурс і представлені ідеї нагадали нам про неймовірну силу, що таїться в питанні: «Чи не правда, було б чудово, якби …?»

Гевін Хартлі (Gavin Hartley), керівник Bespoke Design, RollsRoyce Motor Cars

Компанія Rolls-Royce Motor Cars рада оголосити переможців конкурсу молодих дизайнерів, в рамках якого дітям з усього світу було запропоновано придумати свій дизайн Rolls-Royce майбутнього.

Rolls-Royce Capsule

Всесвітні переможці в чотирьох категоріях родом з Японії, Франції, Китаю та Угорщини у віці від 6 до 16 років отримають можливість насолодитися поїздкою до школи з найкращим другом на автомобілі Rolls-Royce з власним водієм. Дизайнерські роботи переможців, а також три додаткових малюнка, удостоєних спеціального призу журі (Highly Commended), були оцифровані командою дизайнерів Rolls-Royce і перетворені в яскраві ілюстрації за допомогою того ж програмного забезпечення, яке використовується для візуалізації клієнтських проектів Rolls-Royce.

5-річний Олег з міста Конотоп зі своїм стрибаючим Rolls-Royce – національний переможець для України, також обраний командою дизайнерів Rolls-Royce з усіх українських учасників. Як пояснюється в його нотатків, це був його перший досвід створення власного дизайну. Олег отримає  ексклюзивні солодкі ласощі, вироблені неподалік Гудвуду, та килимок для миші з оригінальної шкіри Rolls-Royce, яка допоможе створити відповідну атмосферу для його майбутніх розробок.

Rolls-Royce House-of

Зіткнувшись з грандіозною задачею, судді відібрали роботи в чотирьох категоріях – «Технології», «Екологія», «Фантазія» та «Розвага», – ґрунтуючись на найбільш популярних тематиках з 5000 надісланих робіт. Три додаткових проекти, які не підпадають під критерії зазначених вище категорій, але які підкорили суддів, були відзначені високою оцінкою (Highly Commended). Члени журі також відібрали локальних переможців з декількох країн світу, в яких представлена компанія Rolls-Royce Motor Cars.

Запущений в квітні, в самий розпал карантинного режиму, Конкурс юного дизайнера отримав винятковий відгук, у зв’язку з чим в середині травня термін прийому заявок був продовжений на два тижні. Дітям потрібно було втілити в малюнку свою мрію про Rolls-Royce майбутнього, при цьому їм надавалася повна свобода творчості. Учасники представили ідеї небувалого масштабу, складності та бачення, що виходять далеко за межі реалій автомобільного дизайну.

Rolls-Royce prosperity

Серед робіт, що пройшли відбір, зустрічалися проекти, натхненні єдинорогами, черепахами, космічними подорожами, єгипетськими пірамідами, творіннями Пабло Пікассо і навіть джмелями. Багато концептів мають здатність літати або переміщатися під водою, в них реалізований ряд технологічних рішень та інновацій, що дозволяють економити трудовитрати, забезпечувати комфорт і розваги, а також вони спрямовані на благо людства і навколишнього середовища.

Розмірковуючи про конкурс, Торстен Мюллер-Отвос (Torsten Müller-Ötvös), виконавчий директор Rolls-Royce Motor Cars, сказав: «Особисто від себе і від імені всіх співробітників Rolls-Royce я хотів би подякувати окремо кожного юного дизайнера, який взяв участь в конкурсі, за старання, масштаб думки і фантазію, вкладені в проєкти. Ми побачили неабиякі таланти, і я не здивуюся, якщо хтось з учасників нашого конкурсу в майбутньому стане автомобільним дизайнером – можливо, навіть в Rolls-Royce».

Rolls-Royce Turtle

На закінчення він зазначив: «Найголовніший висновок, який я зробив за підсумками конкурсу: при будь-яких обставинах ми здатні створювати дивовижні речі, оскільки наша уява завжди залишається на волі. Сподіваюся, діти, що брали участь в конкурсі, поділяють цю думку, і це буде тим позитивним спогадом, який залишиться після періоду самоізоляції».

Rolls-Royce Bolt-by

Новий Rolls-Royce Ghost. Досконалiсть у простотi
Lunaz Phantom V и Silver Cloud. Первые электромобили Rolls-Royce
Rolls-Royse представляет «Формулу Безмятежности»

Читать еще...

Оставьте комментарий